Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Les Saisons Printemps Van Cleef & Arpels dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 6

aldehydowy
ziołowy

Les Saisons Printemps marki Van Cleef & Arpels to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Saisons Printemps został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, piżmo, werbena cytrynowa i cytryna.

Aldehydy Piżmo Werbena cytrynowa Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Saisons Printemps by Van Cleef & Arpels.

Les Saisons Printemps Recenzje Perfum

aniszonekk
aniszonekk

Jeśli ktoś lubi zapach mokrej,wiosennej młodej trawy wychodzącej z ciemnej, pulchnej ziemi, to polubi tę Wiosnę ;-) Zwłaszcza, że ta Wiosna jest pełna powietrza i przestrzeni. Po jakimś czasie uaktywnia się nuta cytrynowa i zapach staje się cieplejszy, przytulny i słoneczny. Bardzo fajna kompozycja, niby ziołowa, ale nie w "łopatologiczny" sposób.

gugusia
gugusia

Zapach kojarzy mi się z polnym zielem... Tak właśnie pachnie łąka wiosną Świeżak z jakąś goryczką. Czasem czuję się w nim ciut zbyt męsko.
Werbena, cytryna to głowne nuty. Nie wiem czemu, ale daje niesamowite uczucie świeżości! Szczerze? Traktowałam ten zapach bardziej jako mgiełkę do ciała. W upale sprawdził się doskonale.
CZuć w nim pokrewieństwo z Hiver tej samej serii

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Saisons Printemps marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Saisons Printemps marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass Carolina Herrera AquaFlore Aqaba Aqaba Spring Benetton B. United Jeans Woman Louis Feraud Louis Feraud Hermes Eau D`Orange Verte Salvador Dali Eau de Dali Gap Heaven Penhaligon`s Bluebell Penhaligon`s Lily of the Valley Tocca Florence Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash