Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Les Saisons Hiver Van Cleef & Arpels dla kobiet

Les Saisons Hiver Van Cleef & Arpels dla kobiet

Les Saisons Hiver marki Van Cleef & Arpels to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Saisons Hiver został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak biały pieprz, lima, ambra, piżmo i kardamon.

Biały pieprz Lima Ambra Piżmo Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Saisons Hiver by Van Cleef & Arpels.

Kashmina Touch

Les Saisons Hiver Recenzje Perfum

patetico
patetico

A więc zima...
Dla mnie to takie "Cedry pod śniegiem".
Jak bohater tej powieści postaram się być obiektywna.
Śnieg ten to koktajl z limonki z kruszonym lodem obficie przyprawiony białym pieprzem i szczyptą kardamonu.
Atmosfera chłodu i lekkiej goryczki trwa do samego końca.
Piżmo jest białe jak śniegowa powłoka, nic nie ociepla klimatu i pewnie tak ma być.
Wyczuwalna cedrowa nuta sprawia, że zapach jest trochę w typie unisex, surowy cytrusowo-przyprawowo-drzewny.
Myślę, że sprawdzi się w czasie letnich upałów jako doskonały "ochładzacz".
Limonka na pewno tu dominuje, trzeba więc ją lubić w mocno skoncentrowanej postaci, aby nosić ten zapach.
Zimny, czysty, kryształkowy:)
Dobra trwałość i projekcja.
Polecam smakoszom cytrynowego sorbetu:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Saisons Hiver marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Saisons Hiver marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

CoSTUME NATIONAL Scent Yves Saint Laurent Nu L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Rochas Lui Rochas Donna Karan Essence Wenge Serge Lutens Rousse Giorgio Armani Mania Caron Parfum Sacre Ferrari Leather Essence Chopard Madness Christian Lacroix Tumulte pour Homme Satellite Padparadscha James Heeley Cardinal Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Shiseido Feminite du Bois Donna Karan Black Cashmere Hermes Hermessence Ambre Narguile Diptyque Tam Dao L`Erbolario Dolcelisir Lubin Idole