Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

First Love Van Cleef & Arpels dla kobiet

First Love Van Cleef & Arpels dla kobiet

żółtych kwiatów
First Love Van Cleef & Arpels dla kobiet Zdjęcia First Love Van Cleef & Arpels dla kobiet Zdjęcia

First Love marki Van Cleef & Arpels to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. First Love został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są mandarynka, osmantus i pieprz; nutami serca są piwonia, orchidea i ylang-ylang; nutami bazy są ambra i wanilia.

Mandarynka Osmantus Pieprz

Piwonia Orchidea Ylang-ylang

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about First Love by Van Cleef & Arpels.

First Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels First Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels First Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum First Love marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu First Love marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame M by Marcel Marongiu Slava Zaitsev Maroussia Jean Paul Gaultier Kokorico Boucheron Trouble Cartier Le Baiser Du Dragon Chopard Madness Donna Karan Black Cashmere Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Hermes 24 Faubourg Molinard Habanita L`Artisan Parfumeur Vanilia Rasasi Roohey Tehbak Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2013 Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Kenzo Kashaya Ralph Lauren Notorious Mauboussin Histoire d`Eau Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Montblanc Femme de Montblanc