Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Van Cleef & Arpels dla kobiet

Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Van Cleef & Arpels dla kobiet

kakaowy
Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Van Cleef & Arpels dla kobiet Zdjęcia

Collection Extraordinaire Orchidee Vanille marki Van Cleef & Arpels to kwiatowe perfumy dla kobiet. Collection Extraordinaire Orchidee Vanille został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Randa Hammami. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, liczi, gorzki migdał, ciemna czekolada, róża bułgarska, fiołek, wanilia, cedr, fasolka tonka, białe piżmo i kwiat wanilii.

Mandarynka Liczi Gorzki migdał Ciemna czekolada Róża bułgarska Fiołek Wanilia Cedr Fasolka tonka Białe piżmo Kwiat wanilii

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Extraordinaire Orchidee Vanille by Van Cleef & Arpels.

Private Collection Amber Ylang Ylang
Emporio Armani Diamonds Intense

Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Recenzje Perfum

Spożywcza wanilia z dodatkiem ciemnej, lekko gorzkawej czekolady, w bazie pojawia się momentami drzewna, ostra nuta cedru.

Większego zachwytu nie wzbudził – wanilia jak wanilia, słodka, ciastkowa, podobna do dziesiątek innych wanilii na rynku. Świetna trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Extraordinaire Orchidee Vanille marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Extraordinaire Orchidee Vanille marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Givenchy Amarige Montale Intense Cafe Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Carner Barcelona Rima XI M. Micallef Ylang in Gold Nobile 1942 La Danza delle Libellule Boucheron Trouble Diptyque Eau Duelle Rochas Alchimie Thierry Mugler A*Men Pure Malt Vivienne Westwood Boudoir Balenciaga Balenciaga Paris Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Yves Saint Laurent Cinema Nez a Nez Bal Musque Badgley Mischka Badgley Mischka Couture Guerlain Cuir Beluga Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig D.S. & Durga Isle Ryder