Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Collection Extraordinaire Gardenia Petale Van Cleef & Arpels dla kobiet

Collection Extraordinaire Gardenia Petale Van Cleef & Arpels dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 1 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

Collection Extraordinaire Gardenia Petale Van Cleef & Arpels dla kobiet Zdjęcia

Collection Extraordinaire Gardenia Petale marki Van Cleef & Arpels to kwiatowe perfumy dla kobiet. Collection Extraordinaire Gardenia Petale został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Feisthauer. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe kwiaty, gardenia, nuty zielone, cytrusy, konwalia i jaśmin.

Białe kwiaty Gardenia Nuty zielone Cytrusy Konwalia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Extraordinaire Gardenia Petale by Van Cleef & Arpels.

Collection Extraordinaire Gardenia Petale Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Wow, ale piękne ujęcie gardenii!
W otwarciu bardzo jeszcze gardeniowa, ciężka, odurzająca i "masłowa", przechodzi z czasem w fazę bukieciku kwiatowego, gdzie wyraznie wyczuwam konwalię, jaśmin, ale ten "nasz' polski czerwcowy, do tego dochodzą akordy zieleni, świeżej, aksamitnej, chłodnawej, cytrusy dodają takiego leciutko kwaskawego twistu, przy czym nadal wyczuwalna jest gardenia, to ona wodzi tu rej, ale nie narzuca się, przygląda się łaskawie pozostałym nielicznym z resztą składnikom, a właścwie płatkom, tak, jak słusznie to nazwa tej znakomitej mieszanki sugeruje, bo Gardenia Petale to właśnie płatki białych kwiatów, delikatne, świeże, odurzające nieco i takie kobiece!
Ktoś kiedyś napisał, że w maju natura jest kobietą, Gardenia Petale od Van Cleef & Arpels jest też kobietą, naturalną, czystą, wyszukaną jednakże i jakże pociągającą przy tym!
Pytanie, czy chcę tak pachnieć? No jasne! I to jak :DDD

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Extraordinaire Gardenia Petale marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Extraordinaire Gardenia Petale marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Carla Fracci Yves Rocher Neonatura Souffle Too Faced Love Hangover Trance Essence Abbey Rose Puma Flowing Free Women Neil Morris Rainflower Arrogance Arrogance pour Femme Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Hugo Boss Boss Orange Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee