Marki » T-Z » « Grupy

Collection Extraordinaire Cologne Noire Van Cleef & Arpels dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Collection Extraordinaire Cologne Noire marki Van Cleef & Arpels to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Collection Extraordinaire Cologne Noire został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, pieprz, imbir, kardamon i nuty drzewne.

Neroli Bergamotka Gorzka pomarańcza Mandarynka Pieprz Imbir Kardamon Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Extraordinaire Cologne Noire by Van Cleef & Arpels.

Lumiere Blanche
Le 15
Kenzo Jungle Homme
Comme des Garcons 2

Collection Extraordinaire Cologne Noire Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Czując tyle kardamonu, ile Mark Buxton w to włożył, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to przyjemnie uproszczona wersja 2 CdG. Odświeżająca woda w nowym hipsterskim stylu. Chętnie bym ją nosiła. Dzięki S. (tylko Arkadia) jest to możliwe, a ja jestem w szoku, że ten zapach konkuruje np. z Hugo Bossem... Jak zakończy się się ta konkurencja? Żartuję ;-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Extraordinaire Cologne Noire marki Van Cleef & Arpels. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Extraordinaire Cologne Noire marki Van Cleef & Arpels reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Frapin 1270 Eau D`Italie Jardin du Poete Givenchy Chypre Caresse Olfactive Studio Flash Back Houbigant Fougere Royale (2010) Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Atelier Cologne Santal Carmin Atelier Cologne Trefle Pur Guerlain L'Heure Bleue Serge Lutens Gris Clair Escentric Molecules Molecule 01 Givenchy Organza Indecence Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre D.S. & Durga Pale Grey Mountain, Small Black Lake Atelier Cologne Oud Saphir The Different Company Limon de Cordoza L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas The Different Company After Midnight Etat Libre d`Orange La Fin Du Monde