Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Very Valentino for Men Valentino dla mężczyzn

Very Valentino for Men Valentino dla mężczyzn

Very Valentino for Men marki Valentino to orientalne perfumy dla mężczyzn. Very Valentino for Men został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, kolendra, szałwia i anyż; nutami serca są goździk (roślina), lawenda, kminek, tytoń i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są Żywica, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i cedr.

Gałka muszkatołowa Kolendra Szałwia Anyż

Goździk (roślina) Lawenda Kminek Tytoń Brazylijskie drzewo różane

Żywica Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Valentino for Men by Valentino.

Illusions Noires Au Masculin Eau de Minuit

Very Valentino for Men Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Rzadko opisuję zapachy które mnie odrzucają,jestem też cierpliwą i mało konfliktową osobą - moja znajoma często w nerwach mówi,że ze mną nie da się kłócić,ale ten zapach dla mnie to porażka. Wiem że czasy i gusta się zmieniają,ale nie ma szans na porozumienie z tym Panem Valentino.Dla mnie zapach przypomina tanią i śmierdząca starością wodę kolońską.Tytoń bardzo lubię - tu go nie wyczuwam,a kminek - Cartier zrobił z nim coś pięknego w Declaration a tu...porażka po całej lini. Starsze zapachy zawsze zachwycają bagactwem składników,a tu bida i ubóstwo. Jak macie flakon to też lepiej trzymać go pod zlewem,nikt się nie kapnie że to perfumy :-)

Seth
Seth

Złote lata perfumiarstwa, jakimi były w moim odczuciu lata 80 i 90-te ubiegłego wieku, obfitowały w wybitne pod każdym względem, ponadczasowe kompozycje. Ówcześnie, Very Valentino nie zdobył mojego poklasku – nie udźwignął ciężaru porównania nie tylko z wielkimi poprzednikami, ale i z rówieśnikami pokroju Allure, czy Yohji. Złożonością i harmonią przypisany ubiegłemu wiekowi, warsztatem, charakterem i urodą wieścił otwarcie nowego, obcego mi rozdziału w męskim perfumiarstwie. Przestając być jednoznacznie męskim – wyraźnie zaznaczającym swoje terytorium i właściwość zapachem – zaskakiwał dyskrecją i subtelnością, nawiązując do coraz powszechniejszego, mniej wyrafinowanego i zobowiązującego rozumienia elegancji, stylu, szyku. Jednak w retrospektywnej ocenie, jawi się jako zdecydowanie przewyższający – z nielicznymi wyjątkami – wtórne, wyraźnie uniseksowe, często tandetne i nijakie kompozycje z pierwszej dekady tego wieku. Co było wówczas jego wadą, dzisiaj staje się zaletą, sprawiając, że mając w pamięci stare doznania i poszukując nowych, teraz przedkładam użycie tego zapachu, nad z pewnością lepsze, ale dobrze mi z tamtych czasów znane. Na mojej skórze zapach zachowuje się linearnie, wbrew niektórym opiniom nie wyczuwam niczego odrzucającego w otwarciu, ani wyodrębnionego zejścia. Subtelnie ciepłe i delikatnie słodkie brzmienie doskonale zmieszanych ingrediencji, zachwyca sensualnym mariażem przypraw, ziół, kwiatów i drewien delikatnie podkreślonych piżmem. Lekko wyróżnia się gałka muszkatołowa, irytujący w Declaration mariaż kminku i kolendry – tutaj – zachwyca mistrzowsko stonowany anyżem, cicho zaznacza obecność tytoń i drewno sandałowe. Całość charakteryzująca się bliskoskórną ekspozycją i niezłą trwałością, jest komfortowa i dość uniwersalna. Wystarczająco elegancka, aby sprawdzić się w roli zapachu dziennego w chłodniejsze dni oraz na tyle zmysłowa, aby zaintrygować w trakcie bliskich spotkań, także cieplejszą, wieczorową porą. Symptomatyczne, że pomyślany jako dopełnienie, używany jest chętnie przez moją żonę w przeciwieństwie do nie mającej z nim wiele wspólnego damskiej wersji, którą uznaje ona za zupełnie pozbawioną racji bytu. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 5; intensywność - 3; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,25

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Very Valentino for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Very Valentino for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Valentino for Men marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Valentino for Men marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Velvet Orchid Chanel Egoiste Platinum Gucci Gucci Pour Homme II Tom Ford Tobacco Vanille Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Lalique Perles De Lalique Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Michal Szulc Sale Perfume 01 Parfum d`Empire Wazamba Chanel Allure Pour Homme Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Midnight Poison Jesus Del Pozo Arabian Nights Valentino V pour Homme Kenzo Air