Marki » T-Z » skórzane « Grupy

Vendetta Uomo Valentino dla mężczyzn

Vendetta Uomo Valentino dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 4

Vendetta Uomo marki Valentino to skórzane perfumy dla mężczyzn. Vendetta Uomo został wydany w 1991 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edouard Flechier. Nutami głowy są aldehydy, kolendra, nuty zielone, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są paczula, cynamon, jaśmin, wetyweria, cedr i geranium; nutami bazy są labdanum, skóra, fasolka tonka, ambra, piżmo, benzoes i mech dębowy.

Aldehydy Kolendra Nuty zielone Bazylia Bergamotka Cytryna

Paczula Cynamon Jaśmin Wetyweria Cedr Geranium

Labdanum Skóra Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vendetta Uomo by Valentino.

Vendetta Uomo Recenzje Perfum

Vendetta Uomo by Valentino 4.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Vendetta Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Vendetta Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vendetta Uomo marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vendetta Uomo marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Cacharel Cacharel Pour Homme Chanel Coco Eau de Parfum Hermes Eau D`Hermes Robert Piguet Bandit Torrente L`Or de Torrente Rochas Mystere Jean Patou Joy Guerlain Jardins de Bagatelle Guerlain Shalimar Parfum Initial Gres Cabaret Guerlain Coriolan Hermes Caleche Gabriela Sabatini Magnetic Emanuel Ungaro Diva Fendi Fendi Yves Saint Laurent La Collection Nu Ralph Lauren Safari Cacharel Eau de Eden Rochas Femme Rochas