Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Valentino Uomo 2015 Valentino dla mężczyzn

kakaowy
kawowy
skórzany

Valentino Uomo 2015 marki Valentino to orientalne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Valentino Uomo 2015 został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są bergamotka i mirt; nutami serca są cedr, orzech laskowy i skóra; nutami bazy są czekolada i palone ziarna kawy.

Bergamotka Mirt

Cedr Orzech laskowy Skóra

Czekolada Palone ziarna kawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Valentino Uomo 2015 by Valentino.

Valentino Uomo

Valentino Uomo 2015 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Valentino Uomo 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Valentino Uomo 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Valentino Uomo 2015 marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Valentino Uomo 2015 marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Aftelier Tango Tom Ford Amber Absolute Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Benetton Colors de Benetton Givenchy Oblique Rewind Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Ramon Molvizar Smart Goldskin Comme des Garcons Glitter Boadicea the Victorious Explorer Jeanne Arthes Sultan Homme Nobile 1942 Ambra Nobile