Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Valentino Valentino dla kobiet

Valentino Valentino dla kobiet

Valentino marki Valentino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Valentino został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Givaudan. Nutami głowy są nuty zielone, brzoskwinia, bazylia i cytryna; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), jaśmin, hiacynt, konwalia i róża; nutami bazy są piżmo, cywet, mech dębowy i cedr.

Nuty zielone Brzoskwinia Bazylia Cytryna

Cyklamen Goździk (roślina) Jaśmin Hiacynt Konwalia Róża

Piżmo Cywet mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Valentino by Valentino.

Valentino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Valentino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Valentino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Valentino marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Valentino marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Prada Candy Chanel Chanel No 19 Poudre Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Oriflame Mirage Shiseido Zen Fendi Fendi Theorema Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Fendi Fendi Christian Dior Miss Dior Paco Rabanne XS Cartier Must de Cartier Cartier Baiser Vole Yves Rocher Rose Oud Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Guerlain L'Instant de Guerlain Giorgio Armani Acqua di Gio Kenzo Le Monde Est Beau Christian Dior Dolce Vita Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Marc Jacobs Daisy