Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

V Ete Valentino dla kobiet

V Ete Valentino dla kobiet

Miałem: 6

V Ete marki Valentino to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. V Ete został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są liść bambusa, fiołek, liczi i róża bułgarska; nutami serca są piwonia, róża turecka, geranium, róża bułgarska i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, drzewo gwajakowe i cedr.

Liść bambusa Fiołek Liczi Róża bułgarska

Piwonia Róża turecka Geranium Róża bułgarska Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about V Ete by Valentino.

V Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino V Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino V Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum V Ete marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu V Ete marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Cartier La Panthere Givenchy Hot Couture John Galliano John Galliano Kenzo Le Monde Est Beau Donna Karan DKNY Trussardi Trussardi Inside for women Nina Ricci Nina Yves Saint Laurent Elle Montblanc Présence d'une femme Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Dior Addict 2 M. Micallef Gaiac Bottega Veneta Bottega Veneta Yves Saint Laurent Cinema Gucci Gucci Eau de Parfum II Yves Saint Laurent Baby Doll Laura Biagiotti Roma Tom Ford Black Orchid Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere