Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

V Absolu Valentino dla kobiet

V Absolu Valentino dla kobiet

V Absolu marki Valentino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. V Absolu został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są figa, wódka, mandarynka, frezja, jodła balsamiczna i różowy grejpfrut; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża, heliotrop i plumeria; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia bourbon, kadzidło i cedr.

Figa Wódka Mandarynka Frezja Jodła balsamiczna Różowy grejpfrut

Kwiat pomarańczy Róża Heliotrop Plumeria

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia bourbon Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about V Absolu by Valentino.

V
Deep Red

V Absolu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino V Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino V Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum V Absolu marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu V Absolu marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Guerlain Samsara Eau de Parfum Mauboussin Mauboussin Bvlgari Jasmin Noir Yves Rocher Ode a la Vie Jean Paul Gaultier Classique Guerlain L'Heure Bleue Joop! Joop! Le Bain Vivienne Westwood Boudoir Joop! Joop! Femme Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Torrente L`Or de Torrente Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Opium Givenchy Amarige Christian Dior Poison Hugo Boss Deep Red Cartier Le Baiser Du Dragon Calvin Klein CK IN2U for Her Chanel Coco Eau de Parfum