Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

V Valentino dla kobiet

V Valentino dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 6

V marki Valentino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. V został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są mandarynka, figa i różowy grejpfrut; nutami serca są róża, frezja i neroli; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i ambra.

Mandarynka Figa Różowy grejpfrut

Róża Frezja Neroli

Drzewo sandałowe Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about V by Valentino.

Incanto
V Absolu
Lacoste Pour Femme

V Recenzje Perfum

Nic ciekawego – kwiatowo - owocowa mieszanka z delikatnie pudrową, syntetyczną, waniliową bazą. Na szczęście mało intensywny i nietrwały.

V by Valentino 3.85 out of 5 based on 16 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino V, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino V, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum V marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu V marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant Magique Bvlgari Aqva Divina Hermes Eau des Merveilles Calvin Klein Eternity Christian Dior Dolce Vita Moschino Couture! Eisenberg J'ose Givenchy Ange ou Demon Pierre Balmain Ivoire Gucci Gucci Rush 2 Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Givenchy Organza Indecence Estée Lauder Sensuous Lalique Perles De Lalique Christian Dior Midnight Poison Boucheron Jaipur Saphir Torrente L`Or de Torrente Guerlain Shalimar Parfum Initial Ralph Lauren Ralph Lauren Blue