Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

V Valentino dla kobiet

V Valentino dla kobiet

Mam: 10 Miałem: 7

V marki Valentino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. V został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są mandarynka, figa i różowy grejpfrut; nutami serca są róża, frezja i neroli; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i ambra.

Mandarynka Figa Różowy grejpfrut

Róża Frezja Neroli

Drzewo sandałowe Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about V by Valentino.

Incanto
V Absolu
Lacoste Pour Femme

V Recenzje Perfum

Nic ciekawego – kwiatowo - owocowa mieszanka z delikatnie pudrową, syntetyczną, waniliową bazą. Na szczęście mało intensywny i nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino V, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino V, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum V marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu V marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moschino Couture! Guerlain L'Instant Magique Givenchy Ange ou Demon Christian Dior Dolce Vita Bvlgari Aqva Divina Alexander McQueen My Queen Chanel Chance Eau Fraiche Hermes Elixir des Merveilles Pierre Balmain Ivoire Lalique Perles De Lalique Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Gucci Gucci Rush 2 Christian Dior Dior Addict Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Lalique Lalique Le Parfum Boucheron Jaipur Saphir Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Cartier La Panthere Davidoff Good Life