Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Rock`n Rose Pret-A-Porter Valentino dla kobiet

Rock`n Rose Pret-A-Porter Valentino dla kobiet

Rock`n Rose Pret-A-Porter marki Valentino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Rock`n Rose Pret-A-Porter został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone i liść czarnej porzeczki; nutami serca są róża, gardenia, kwiat pomarańczy i konwalia; nutami bazy są korzeń irysa, piżmo, wanilia, heliotrop i drzewo sandałowe.

Bergamotka Nuty zielone Liść czarnej porzeczki

Róża Gardenia Kwiat pomarańczy Konwalia

Korzeń irysa Piżmo Wanilia Heliotrop Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock`n Rose Pret-A-Porter by Valentino.

Rock`n Rose Pret-A-Porter Recenzje Perfum

amanda
amanda

Praktycznie różnice polegają na mniejszej słodyczy jak to nazwałam "gruszkowej", niż w koronkowym poprzedniku oraz delikatniejszej róży .
W tym panuje świeżość taka wiosenna , lekka i bardzo przyjemna , świeżość wiosennych listków z konwaliowym tłem, przeplatająca się z pudrowością irysa i ciepłem drzewa sandałowego.

Rock`n Rose Pret-A-Porter by Valentino 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock`n Rose Pret-A-Porter marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock`n Rose Pret-A-Porter marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Iceberg Iceberg Effusion Woman Princesse Marina De Bourbon LYS Avon Surreal Garden L`Occitane en Provence Eau d'Azur Salvador Dali Eau de Dali Gap Heaven Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Weil Sweet Bambou Nicolas Danila Asian Gardens Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa James Heeley Iris de Nuit Tauer Perfumes Carillon pour un ange