Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Rock`n Rose Pret-A-Porter Valentino dla kobiet

Rock`n Rose Pret-A-Porter Valentino dla kobiet

Rock`n Rose Pret-A-Porter marki Valentino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Rock`n Rose Pret-A-Porter został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone i liść czarnej porzeczki; nutami serca są róża, gardenia, kwiat pomarańczy i konwalia; nutami bazy są korzeń irysa, piżmo, wanilia, heliotrop i drzewo sandałowe.

Bergamotka Nuty zielone Liść czarnej porzeczki

Róża Gardenia Kwiat pomarańczy Konwalia

Korzeń irysa Piżmo Wanilia Heliotrop Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock`n Rose Pret-A-Porter by Valentino.

Rock`n Rose Pret-A-Porter Recenzje Perfum

amanda
amanda

Praktycznie różnice polegają na mniejszej słodyczy jak to nazwałam "gruszkowej", niż w koronkowym poprzedniku oraz delikatniejszej róży .
W tym panuje świeżość taka wiosenna , lekka i bardzo przyjemna , świeżość wiosennych listków z konwaliowym tłem, przeplatająca się z pudrowością irysa i ciepłem drzewa sandałowego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock`n Rose Pret-A-Porter marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock`n Rose Pret-A-Porter marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Versace Essence Etheral Princesse Marina De Bourbon LYS L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Valentino Valentino Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Hanae Mori Haute Couture Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Opus Oils Absinthia MDCI Parfums Un Coeur en Mai JoAnne Bassett Petit Trianon Philosophy Eternal Grace Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010