Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Rock`n Rose Pret-A-Porter Valentino dla kobiet

Rock`n Rose Pret-A-Porter Valentino dla kobiet

Rock`n Rose Pret-A-Porter marki Valentino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Rock`n Rose Pret-A-Porter został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone i liść czarnej porzeczki; nutami serca są róża, gardenia, kwiat pomarańczy i konwalia; nutami bazy są korzeń irysa, piżmo, wanilia, heliotrop i drzewo sandałowe.

Bergamotka Nuty zielone Liść czarnej porzeczki

Róża Gardenia Kwiat pomarańczy Konwalia

Korzeń irysa Piżmo Wanilia Heliotrop Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock`n Rose Pret-A-Porter by Valentino.

Rock`n Rose Pret-A-Porter Recenzje Perfum

amanda
amanda

Jej wysokość gruszka,ten zapach należy do niej.
Bardzo słodka i bardzo soczysta.
W naszych ogrodach najwięcej drzew owocowych należało do grusz różnych gatunków.
A jedna z nich była moją ulubioną,owoce miała przesłodziutkie i cieniutką skórkę.
Jedynym i to dość sporym mankamentem było to,że opadając rozbijały się i często pszczoły miały większą uciechę niż ja.
Zresztą one miały tę przewagę,że do tego słodkiego nektaru dobierały się już na drzewie,a na drzewo ciężko było się dostać ze względu na wysokość.
Jak sobie teraz przypominam ,była to najwyższa,strzelista grusza.

Nie ma gruszy w nutach,być może to sprytna gra heliotropu z wanilią.
Dość szybko korzeń irysa zaczyna sypać pudrem a heliotrop mu w tym pomaga.
Lubię taki rodzaj pudru lekki,sypki,bardziej transparentny.
Kolorystycznie kojarzący się z pastelowym różem.
Myślę,że jeśli ktoś kocha gruszki w perfumach powinien zahaczyć o tę nieskomplikowaną,prostą a jakże przyjemną kompozycję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock`n Rose Pret-A-Porter marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock`n Rose Pret-A-Porter marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Ralph Lauren Lauren CB I Hate Perfume I am a Dandelion Avon Be Spontaneous Azzaro Blue Charm Coty Muguet des Bois Leonard Leonard de Leonard Victorio & Lucchino Agua de Rocio CB I Hate Perfume Wild Pansy Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman CB I Hate Perfume Cradle of Light Philosophy Eternal Grace Demeter Fragrance Pruning Shears