Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Rock`n`Rose Couture Valentino dla kobiet

Rock`n`Rose Couture Valentino dla kobiet

Rock`n`Rose Couture Valentino dla kobiet Zdjęcia

Rock`n`Rose Couture marki Valentino to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rock`n`Rose Couture został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, konwalia i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, gardenia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, korzeń irysa i heliotrop.

Czarna porzeczka Konwalia Bergamotka

Kwiat pomarańczy Gardenia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Korzeń irysa Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock`n`Rose Couture by Valentino.

Rock`n`Rose Couture Recenzje Perfum

brasilbrasil
brasilbrasil

flakon intrugujący ale woń delikatnie mówiąc: tandeta

amanda
amanda

Nie wiem skąd, ale ja za każdym razem na otwarciu czuję gruszkę,taką dojrzałą,słodką.
Słodycz gruszki miesza się z zapachem gardenii, w połączeniu z różą, bardo ładną tutaj i konwalią, jednakże słabo wyczuwalną .
Przypuszczam , że to słodziutki heliotrop podszywa się pod apetyczną gruszkę a korzeń irysa daje pudrowy woal oplatając cały zapach delikatnym puderkiem.
Słodko delikatno pudrowy,może nie żadna rewelacja,ale bardzo przyjemny w noszeniu. Najbardziej dla tych,którzy lubią pudrowe klimaty.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Rock`n`Rose Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Rock`n`Rose Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock`n`Rose Couture marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock`n`Rose Couture marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music Christian Dior Poison Tendre Ginestet Botrytis Oriflame Mirage Harajuku Lovers Harajuku Lovers Snow Bunnies Love Molinard Nirmala Annick Goutal Un Matin d`Orage Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Escada Incredible Me Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Anna Sui Rock Me! Vivienne Westwood Libertine Oriflame Manful Rochas Byzance Oriflame Amethyst Fatale Marc Jacobs Dot Van Cleef & Arpels Feerie L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Laura Biagiotti Venezia 2011 Sisley Eau du Soir