Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Rock`n Rose Valentino dla kobiet

Rock`n Rose Valentino dla kobiet

Rock`n Rose Valentino dla kobiet Filmy

Rock`n Rose marki Valentino to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rock`n Rose został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są czarna porzeczka, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są kwiat pomarańczy, gardenia, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, korzeń irysa i heliotrop.

Czarna porzeczka Bergamotka Nuty zielone

Kwiat pomarańczy Gardenia Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Korzeń irysa Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock`n Rose by Valentino.

Rock`n Rose Recenzje Perfum

ewiszonek73
ewiszonek73

Róża i czarna porzeczka. Duet idealny. Słodko orzeźwiający, rześki jak wiosenny poranek. Aż chce się skakać z radości.
Róża ogrodowa, bardzo intensywna, przełamana cierpko słodką porzeczką, podbita lekko konwalią i uzupełniona odrobiną heliotropu. W oddali wyczuwalne ciepłe piżmo i rozgrzewający sandałowiec.
Zapach idealny na każdą okazję, tak do kina jak i na ważne spotkanie, czy też do pracy. Nie spotkałam się z negatywnym odbiorem, za to często komplementowany. Gorąco polecam wielbicielkom róż.

karinawu
karinawu

Moja trauma,dla mnie pachna tanim winem i tyle. Mialam,oddalam z radoscia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Rock`n Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Rock`n Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock`n Rose marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock`n Rose marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Elle Yves Rocher Iris Noir Chloe Love Tom Ford Velvet Orchid Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Guerlain Idylle Eau de toilette Yves Rocher Voile d'Ambre Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Christian Dior Dolce Vita Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Burberry London Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Christian Dior Miss Dior Couture Edition Thierry Mugler Innocent Yves Saint Laurent Baby Doll Yves Saint Laurent Opium Cacharel Noa Perle Michael Kors Michael