Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Rock`n Dreams Valentino dla kobiet

Rock`n Dreams Valentino dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Rock`n Dreams marki Valentino to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rock`n Dreams został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, wanilia, brzoskwinia, nuty drzewne, mirra i cynamon.

Irys Wanilia Brzoskwinia Nuty drzewne Mirra Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock`n Dreams by Valentino.

Rock`n Dreams Recenzje Perfum

karinawu
karinawu

Polubilam z oporami. Ladne,nieinwazyjne,czuje brzoskwinie,irysa,ostrzejsza wanilie,cos mi przypominaja,ktorys zapach issey miyake,chyba l'eau d'issey,ktorych nie szczegolnie lubie,ale sa ladniejsze.Moze sie jednak podobac,nie przecze.Delikatne,ulotne,slaba trwalosc,wciaz szukam swojego zapachu wsrod Valentino,wlasnie kupilam Absolu,moze tym razem....

Rock`n Dreams by Valentino 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Valentino Rock`n Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Valentino Rock`n Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock`n Dreams marki Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock`n Dreams marki Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Murmure Vera Wang Truly Pink Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Liz Claiborne Bora Bora Yves Rocher Neonatura Souffle Vera Wang Bouquet Marc Rosen Shanghai Laura Mercier Eau de Lune Lancome Miracle Tendre Voyage Yosh Sottile 1.61 Gabriela Sabatini Magnetic Nasomatto Nuda