Marki » T-Z » « Grupy

Ensis V Canto dla kobiet i mężczyzn

Ensis V Canto dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
metaliczny

Ensis marki V Canto to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ensis został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paolo Terenzi. Nutami głowy są bergamotka, bratek, zielone liście i liść czarnej porzeczki; nutami serca są czarna porzeczka, róża bułgarska, bez i konwalia; nutami bazy są kakao, paczula, ambra, piżmo i nuty metaliczne.

Bergamotka Bratek Zielone liście Liść czarnej porzeczki

Czarna porzeczka Róża bułgarska Bez Konwalia

Kakao Paczula Ambra Piżmo Nuty metaliczne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ensis by V Canto.

Ensis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum V Canto Ensis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu V Canto Ensis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ensis marki V Canto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ensis marki V Canto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Profumum Roma Ichnusa Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue DSQUARED² She Wood Velvet Forest Wood DSH Perfumes L`Homme Paolo Gigli Fuoco Rocawear Rocawear X Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Homage a Gabrielle Demeter Fragrance Bubble Gum Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge Etro Relent Novae Plus Noble Violet