Marki » T-Z » « Grupy

Ensis V Canto dla kobiet i mężczyzn

Ensis V Canto dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

Ensis marki V Canto to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ensis został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paolo Terenzi. Nutami głowy są bergamotka, bratek, zielone liście i liść czarnej porzeczki; nutami serca są czarna porzeczka, róża bułgarska, bez i konwalia; nutami bazy są kakao, paczula, ambra, piżmo i nuty metaliczne.

Bergamotka Bratek Zielone liście Liść czarnej porzeczki

Czarna porzeczka Róża bułgarska Bez Konwalia

Kakao Paczula Ambra Piżmo Nuty metaliczne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ensis by V Canto.

Ensis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum V Canto Ensis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu V Canto Ensis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ensis marki V Canto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ensis marki V Canto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Pacifica Tuscan Blood Orange Nicolas Danila Arabian Gardens Essentially Me La Joupe CB I Hate Perfume November Otto Kern Spring Edition Woman Smell Bent Mamma Cassis Cinq Mondes Rituel de Bengalore Yves Rocher Kiwi Etro Relent Renato Balestra Argento Pour Homme Novae Plus Shinny Red