Marki » T-Z » aromatyczno - owocowe « Grupy

UR for Men Usher dla mężczyzn

UR for Men Usher dla mężczyzn

morski
UR for Men Usher dla mężczyzn Zdjęcia

UR for Men marki Usher to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. UR for Men został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak woda morska, nuty owocowe, gałka muszkatołowa, liść laurowy, bazylia, dzięgiel, drzewo gwajakowe, drzewo kaszmirowe i drzewo sandałowe.

Woda morska Nuty owocowe Gałka muszkatołowa Liść laurowy Bazylia Dzięgiel Drzewo gwajakowe Drzewo kaszmirowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about UR for Men by Usher.

UR for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Usher UR for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Usher UR for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum UR for Men marki Usher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu UR for Men marki Usher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy L`Erbolario Rugiada d`Oriente Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise Victoria`s Secret Strawberries and Champagne M. Micallef Sous Le Figuier Corine de Farme Witch Irma Susanne Lang Sula Champagne Sugar Ortigia Sicilia Pomegranate Romane Jet 365 Cabana for Two Carol`s Daughter Mango Melange