Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

White Undergreen dla kobiet i mężczyzn

White Undergreen dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
White Undergreen dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia White Undergreen dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia White Undergreen dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia White Undergreen dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia White Undergreen dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia White Undergreen dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia White Undergreen dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

White marki Undergreen to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. White został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Olivieri. Nutami głowy są kokos, mięta i aldehydy; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i ylang-ylang; nutami bazy są tuberoza, styraks, korzeń irysa i amyris.

Kokos Mięta Aldehydy

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang

Tuberoza Styraks Korzeń irysa Amyris

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White by Undergreen.

White Recenzje Perfum

ptissot
ptissot

Miałem okazję poznać zapachy tej marki - White to kompozycja bardzo ciekawa - inne spojrzenie na białe kwiaty. Niespotykane otwarcie z kokosa a raczej wiórków kokosowych z miętą i aldehydami dość szybko ustępuje naturalnej delikatnej słodyczy doprawionej styraksem wokół której krążą nutki białych kwiatów - całość kompozycji wybitnie niszowa, nie dla wszystkich ale sam koncept, wykonanie i jakość składników z najwyższej perfumeryjnej półki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Undergreen White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Undergreen White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White marki Undergreen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White marki Undergreen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Chloe Chloe Narcisse Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Carlos Santana Carlos Santana for Women Guerlain Garden Sensuel Schiaparelli Shocking Elizabeth Arden True Love Fragonard Eclat Giorgio Beverly Hills Red Nicolas Danila Amazonian Gardens Fiorucci Amore 14 Red DSH Perfumes The Color Orange