Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Anvers Ulrich Lang dla mężczyzn

Anvers Ulrich Lang dla mężczyzn

Miałem: 1

ziołowy

Anvers marki Ulrich Lang to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Anvers został wydany w 2003 roku. Anvers stworzyli Roger Szmulewicz i Ulrich Lang. Nutami głowy są lima, mięta, bazylia, szałwia, bergamotka i tangeryna; nutami serca są miód, sezam, fiołek, jaśmin i geranium; nutami bazy są skóra, ambra, mech dębowy, nuty drzewne i gujawa.

Lima Mięta Bazylia Szałwia Bergamotka Tangeryna

Miód Sezam Fiołek Jaśmin Geranium

Skóra Ambra Mech dębowy Nuty drzewne Gujawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anvers by Ulrich Lang.

Anvers Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Zapach bardzo w stylu lat 80.
Mocny, zdecydowany z dużą trwałością i projekcją.

Zapach ma bardzo piękne otwarcie cytrynowo-miętowe.
Potem w zapachu czuję głównie mech dębowy, miód i skórę.

Według mnie zapach raczej dla mężczyzn, dla kobiet tylko raczej o mocnym charakterze.
Nosiłbym go po poludniu na nieformalne spotkania.

Wart poznania choć mnie nie zachwycił.
Mam już innych faworytów wśród zapachów w stylu lat 80.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulrich Lang Anvers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulrich Lang Anvers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anvers marki Ulrich Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anvers marki Ulrich Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing The Body Shop Arber Gap Washed Cotton No.784 Jil Sander Jil Sander Pure for Men Tom Ford Italian Cypress L`Erbolario Vetiver de la Reunion Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Joop! Joop! Thrill Man O Boticario Vetiver Brasil Sinfonia di Note Toujours Verts Teufels Kuche Messiah