Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Varens essentiel Musc Provocant Ulric de Varens dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów
Varens essentiel Musc Provocant Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Varens essentiel Musc Provocant marki Ulric de Varens to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Varens essentiel Musc Provocant został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są irys, cedr virginia, cynamon i kminek; nutami bazy są piżmo, paczula i kadzidło.

Ylang-ylang Bergamotka

Irys Cedr Virginia Cynamon Kminek

Piżmo Paczula Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens essentiel Musc Provocant by Ulric de Varens.

Varens essentiel Musc Provocant Recenzje Perfum

Varens essentiel Musc Provocant by Ulric de Varens 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens essentiel Musc Provocant marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens essentiel Musc Provocant marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lacoste Inspiration Britney Spears In Control Curious Jacomo Paradox Green Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Stella McCartney Stella Velvet Al Haramain Perfumes Affaf Caron Nuit de Noel Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Shiseido Zen Concentrated Guerlain Les Secrets de Sophie Ayala Moriel Indigo