Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Varens essentiel Iris Romantique Ulric de Varens dla kobiet

Varens essentiel Iris Romantique Ulric de Varens dla kobiet

Varens essentiel Iris Romantique Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Varens essentiel Iris Romantique marki Ulric de Varens to kwiatowe perfumy dla kobiet. Varens essentiel Iris Romantique został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i klementynka; nutami serca są irys, róża i fiołek; nutami bazy są nuty kwiatowe, wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Klementynka

Irys Róża Fiołek

Nuty kwiatowe Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens essentiel Iris Romantique by Ulric de Varens.

Varens essentiel Iris Romantique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens essentiel Iris Romantique marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens essentiel Iris Romantique marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Initial Estée Lauder Pleasures Intense Priscilla Presley Experiences Avon Sweet Honesty Krizia Moods by Krizia Donna Mary Kay Elige Chantecaille Le Jasmin Givenchy Absolutely Irresistible Le Labo Fleur d`Oranger 27 Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Daisy Fuentes Dianoche Love Night