Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Varens essentiel Cassis Douceur Ulric de Varens dla kobiet

Varens essentiel Cassis Douceur Ulric de Varens dla kobiet

żółtych kwiatów
Varens essentiel Cassis Douceur Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Varens essentiel Cassis Douceur marki Ulric de Varens to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Varens essentiel Cassis Douceur został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i jeżyna; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i piżmo.

Czarna porzeczka Jeżyna

Jaśmin Ylang-ylang Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens essentiel Cassis Douceur by Ulric de Varens.

Varens essentiel Cassis Douceur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens essentiel Cassis Douceur marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens essentiel Cassis Douceur marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Guerlain Rose Barbare Salvatore Ferragamo F for Fascinating Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Il Profvmo Coquelicot Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Nina Ricci Ricci Ricci Keiko Mecheri Iris Pourpre Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Corine de Farme Ibiza Night Basile Basile Gosh KAOS