Marki » T-Z » « Grupy

Varens Original Spring Tea Ulric de Varens dla kobiet

Varens Original Spring Tea Ulric de Varens dla kobiet

Miałem: 1

ozonowy

Varens Original Spring Tea marki Ulric de Varens to perfumy dla kobiet. Varens Original Spring Tea został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza i bergamotka; nutami serca są herbata, konwalia i róża; nutami bazy są cedr virginia, mech dębowy i piżmo.

Grejpfrut Pomarańcza Bergamotka

Herbata Konwalia Róża

Cedr Virginia mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens Original Spring Tea by Ulric de Varens.

Varens Original Spring Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens Original Spring Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens Original Spring Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens Original Spring Tea marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens Original Spring Tea marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Parfum d`Empire Eau de Gloire Culti Mediterranea Ulric de Varens Varens Original Tropical Sun M∙A∙C MAC Creations Hue: Africanimal Cristiano Fissore Cashmere for Men Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo John Varvatos Artisan Black Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Lucien Lelong Jabot Profumi Capri Luna Caprese