Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Varens Original Italian Romance Ulric de Varens dla kobiet

Varens Original Italian Romance Ulric de Varens dla kobiet

Varens Original Italian Romance marki Ulric de Varens to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Varens Original Italian Romance został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są bergamotka i drzewo cytrynowe; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i konwalia; nutami bazy są Żywica, paczula i piżmo.

Bergamotka Drzewo cytrynowe

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Konwalia

Żywica Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens Original Italian Romance by Ulric de Varens.

Varens Original Italian Romance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens Original Italian Romance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens Original Italian Romance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens Original Italian Romance marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens Original Italian Romance marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Dior Dior Marks and Spencer Per Una Esteban Classic Chypre David & Victoria Beckham Signature for Her S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Sage Machado Moonstone Molyneux Le Chic Liz Claiborne Liz Sport Brut Parfums Prestige Babe Kesling Be Bop Saffron James 'Ume