Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Varens Original Borneo Dream Ulric de Varens dla kobiet

ozonowy
wodny
żółtych kwiatów

Varens Original Borneo Dream marki Ulric de Varens to kwiatowe perfumy dla kobiet. Varens Original Borneo Dream został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutę głowy stanowi arbuz; nutami serca są jaśmin i ylang-ylang; nutą bazy jest cedr virginia.

Arbuz

Jaśmin Ylang-ylang

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens Original Borneo Dream by Ulric de Varens.

Varens Original Borneo Dream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens Original Borneo Dream marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens Original Borneo Dream marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Passion Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei Bath and Body Works Cherry Blossom Leonard Eau Fabuleuse Jessica McClintock Jess Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Oriflame Delight The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet Caron Farnesiana Yardley Heritage Collection: Geranium Yves Rocher Pivoine Ebba Los Angeles Miss Danielle