Marki » T-Z » « Grupy

Varens Original African Queen Ulric de Varens dla kobiet

Varens Original African Queen Ulric de Varens dla kobiet

agarowy

Varens Original African Queen marki Ulric de Varens to perfumy dla kobiet. Varens Original African Queen został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), bergamotka, Żywice, nuty przyprawowe, agar (oud) i nuty kwiatowe.

Goździk (roślina) Bergamotka Żywice Nuty przyprawowe Agar (oud) Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens Original African Queen by Ulric de Varens.

Varens Original African Queen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens Original African Queen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens Original African Queen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens Original African Queen marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens Original African Queen marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
XOXO XOXO Hugo Boss Boss Element Tova Beverly Hills Tova Joop! Joop! Homme Electric Heat Ocean Pacific OP Juice for Women Otto Kern Spring Edition Woman Lacoste Lacoste Essential Sport Hanae Mori Hanae Mori N02 Bond No 9 Andy Warhol Montauk Tallulah Jane Misae Thierry Mugler Angel Mugler Show Star Sorelle Fontana If Jeans for Women