Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Varens & Moi L'Envie Ulric de Varens dla kobiet

Varens & Moi L'Envie Ulric de Varens dla kobiet

lekko korzenny
Varens & Moi L'Envie Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Varens & Moi L'Envie marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Varens & Moi L'Envie został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są petitgrain i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, róża i lukrecja; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Petitgrain Cytryna Amalfi

Jaśmin Róża Lukrecja

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens & Moi L'Envie by Ulric de Varens.

Kamikaze

Varens & Moi L'Envie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens & Moi L'Envie marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens & Moi L'Envie marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sport for Women Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico s.Oliver Love 2008 Oilily Papilon Bijan Bijan Style Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Lollia Believe Masaki Matsushima mat; Acqua di Stresa Fiori di Stresa Tommy Bahama Set Sail South Seas Victoria`s Secret Lost in Fantasy Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete