Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Varens & Moi L'Emotion Ulric de Varens dla kobiet

Varens & Moi  L'Emotion Ulric de Varens dla kobiet

Mam: 1

Varens & Moi  L'Emotion Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Varens & Moi L'Emotion marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Varens & Moi L'Emotion został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, frezja i róża; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Mandarynka Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Jaśmin Frezja Róża

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens & Moi L'Emotion by Ulric de Varens.

Varens & Moi L'Emotion Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Czuję jeżyny. Dużo słodkich, landrynkowych jeżyn. Ani nuty porzeczki (wg opisu) ani jabłka nie dają kwaskowatości. Słodko od A do Zet. Ale jest miło. Jakoś tak... świątecznie :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens & Moi L'Emotion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens & Moi L'Emotion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens & Moi L'Emotion marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens & Moi L'Emotion marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Benetton Cumbia Colors Woman Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Jardin de France Shaiming Alain Delon Lyra 2 Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Esprit VIP Life for Her Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me L`Occitane en Provence Rose Neroli