Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Varens & Moi L'Amour Ulric de Varens dla kobiet

Varens & Moi L'Amour Ulric de Varens dla kobiet

Varens & Moi L'Amour Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Varens & Moi L'Amour marki Ulric de Varens to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Varens & Moi L'Amour został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i tangeryna; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i brzoskwinia; nutami bazy są nuty drzewne i wanilia.

Bergamotka Tangeryna

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Brzoskwinia

Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens & Moi L'Amour by Ulric de Varens.

Varens & Moi L'Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens & Moi L'Amour marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens & Moi L'Amour marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza First Light Tom Ford Velvet Gardenia Rochas Absolu Intense Simply Red Burberry Burberry Brit Gold Marks and Spencer Autograph New York Adidas Adidas Sensual Instinct Red Flower Organic Perfume Ambrette Rasasi Rania Penhaligon`s Night Scented Stock Detaille Sheliane DECO Legends & Love Andrea Maack Sharp