Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Varens & Moi L'Amour Ulric de Varens dla kobiet

Varens & Moi L'Amour Ulric de Varens dla kobiet

Varens & Moi L'Amour Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Varens & Moi L'Amour marki Ulric de Varens to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Varens & Moi L'Amour został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i tangeryna; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i brzoskwinia; nutami bazy są nuty drzewne i wanilia.

Bergamotka Tangeryna

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Brzoskwinia

Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens & Moi L'Amour by Ulric de Varens.

Varens & Moi L'Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens & Moi L'Amour marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens & Moi L'Amour marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Montblanc Femme de Montblanc Al-Rehab Tahani Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Rance 1795 Josephine Valentino Valentino Gold Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Avon Far Away Alex Curran Alex Masaki Matsushima mat; le rouge Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Red Flower Organic Perfume Ambrette