Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Varens Desire Ulric de Varens dla kobiet

Varens Desire Ulric de Varens dla kobiet

ozonowy

Varens Desire marki Ulric de Varens to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są hiacynt wodny, bluszcz, liczi i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, frezja, irys i róża; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Hiacynt wodny Bluszcz Liczi Brzoskwinia

Jaśmin Frezja Irys Róża

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Varens Desire by Ulric de Varens.

Varens Desire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Varens Desire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Varens Desire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Varens Desire marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Varens Desire marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale Roses Musk Agent Provocateur Strip Kenneth Cole Reaction for Her Trance Essence Hail Merri Emanuel Ungaro Divas Kenzo Unidentified Fragrance Object Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Jardin de France Anandita Lili Bermuda Paradise Burberry Burberry Sport for Women Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Stendhal Elixir Noir