Marki » T-Z » orientalno - fougere « Grupy

UDV Extreme Ulric de Varens dla mężczyzn

UDV Extreme Ulric de Varens dla mężczyzn

UDV Extreme marki Ulric de Varens to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, estragon, fasolka tonka, mięta, piołun i szałwia; nutami serca są cynamon, cedr, kwiat pomarańczy i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo, benzoes i wanilia.

Lawenda Estragon Fasolka tonka Mięta Piołun Szałwia

Cynamon Cedr Kwiat pomarańczy Korzeń irysa

Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about UDV Extreme by Ulric de Varens.

Le Male Gladiator

UDV Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens UDV Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens UDV Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum UDV Extreme marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu UDV Extreme marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Police Wings Pour Homme La Perla Grigioperla Jean Patou Patou pour Homme Nicole Farhi Homme Ted Lapidus Ted Grossmith Phul - Nana Luciano Soprani Luciano Soprani Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Ortigia Sicilia Ambra Nera Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum