Marki » T-Z » aromatyczno - fougere « Grupy

UDV Blue Ulric de Varens dla mężczyzn

UDV Blue Ulric de Varens dla mężczyzn

UDV Blue marki Ulric de Varens to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i cytrusy; nutami serca są nuty drzewne i nuty kwiatowe; nutą bazy jest ambra.

Lawenda Cytrusy

Nuty drzewne Nuty kwiatowe

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about UDV Blue by Ulric de Varens.

UDV Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens UDV Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens UDV Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum UDV Blue marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu UDV Blue marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Ferrari Ferrari Black Calvin Klein CK IN2U for Him Maurer & Wirtz Tabac Avon His Story Giorgio Beverly Hills Wings for Men Exte J`S Exte Man Trussardi Python Uomo Sean John Unforgivable Azzaro Pure Lavender Sprezzatura 730 Amore Sviscerato Azzaro Travelling Galimard Flibustier