Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tiare Flower Beach Ulric de Varens dla kobiet

tuberozowy
kokosowy
Tiare Flower Beach Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Tiare Flower Beach marki Ulric de Varens to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tiare Flower Beach został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są gardenia tahitańska i mleko kokosowe; nutami serca są ylang-ylang i tuberoza; nutą bazy jest kokos.

Gardenia tahitańska Mleko kokosowe

Ylang-ylang Tuberoza

Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiare Flower Beach by Ulric de Varens.

Tiare Flower Beach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Tiare Flower Beach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Tiare Flower Beach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiare Flower Beach marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiare Flower Beach marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mariah Carey M Annick Goutal Grand Amour Yves Saint Laurent Cinema Gold Rochas Alchimie Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Flirt! Glamourazzi Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Collistar Benessere dei Sensi Jeanne Arthes Sultane Silver Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Christian Dior J`Adore L`Or