Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sublime Ulric de Varens dla kobiet

Sublime Ulric de Varens dla kobiet

Mam: 1

Sublime Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia Sublime Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia Sublime Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Sublime marki Ulric de Varens to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sublime został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są neroli i mandarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są wanilia i pianka marshmallow.

Neroli Mandarynka

Kwiat pomarańczy Jaśmin

Wanilia Pianka marshmallow

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sublime by Ulric de Varens.

Dolce&Gabbana Pour Femme

Sublime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Sublime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Sublime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sublime marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sublime marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lacoste Inspiration Salvador Dali Salvador Dali Slava Zaitsev Maroussia Panouge Isabey Gardenia Torrente L`Or Intense Iceberg The Iceberg Fragrance Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 Molyneux Initiation Essentially Me Souk Adidas Adidas Sensual Instinct Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine