Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rêve de Varens Ulric de Varens dla kobiet

Rêve de Varens Ulric de Varens dla kobiet

Rêve de Varens marki Ulric de Varens to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytrusy i nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, róża i irys; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Cytrusy Nuty owocowe

Jaśmin Róża Irys

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rêve de Varens by Ulric de Varens.

Rêve de Varens Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Rêve de Varens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Rêve de Varens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rêve de Varens marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rêve de Varens marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Agent Provocateur Strip Roberto Verino Verino Pour Homme Liz Claiborne Curve Connect for Men LR Desperate Housewives Susan Blumarine Bellissima Strange Invisible Perfumes Magazine Street Anya`s Garden Moon Dance Rasasi Blue Lady Laura Ashley Exotic Amber Lulu Beauty Starlet ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque