Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Patchouli Love Ulric de Varens dla kobiet

Patchouli Love Ulric de Varens dla kobiet

Patchouli Love Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Patchouli Love marki Ulric de Varens to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Patchouli Love został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi Śliwka damasceńska; nutą serca jest paczula; nutami bazy są fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Śliwka damasceńska

Paczula

Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Love by Ulric de Varens.

Patchouli Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Patchouli Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Patchouli Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Love marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Love marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Issey Miyake Le Feu d'Issey Viktor&Rolf Antidote Vivienne Westwood Let It Rock Elizabeth Taylor Passion for Men Alfred Dunhill Dunhill The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose Byredo Bal d'Afrique By Kilian Rose Oud Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade 10 Corso Como 10 Corso Como Platinum J Mix 11