Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ottomane Ulric de Varens dla kobiet

Ottomane Ulric de Varens dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

miodowy
Ottomane Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia Ottomane Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Ottomane marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Ottomane został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są gardenia, róża, bez i aksamitka; nutami serca są brzoskwinia, kokos i biały miód; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Gardenia Róża Bez Aksamitka

Brzoskwinia Kokos Biały miód

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ottomane by Ulric de Varens.

Ottomane Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Ottomane, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Ottomane, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ottomane marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ottomane marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Violette Oscar de la Renta Intrusion Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Crabtree & Evelyn Found Mojo Be Candy IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Bijan Bijan VIP Women Smell Bent Hungry Hungry Hippies Sasha Varon Soulgasm O Boticario Egeo Dolce Gres Caline Night