Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ottomane Ulric de Varens dla kobiet

Ottomane Ulric de Varens dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

miodowy
Ottomane Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia Ottomane Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Ottomane marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Ottomane został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są gardenia, róża, bez i aksamitka; nutami serca są brzoskwinia, kokos i biały miód; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Gardenia Róża Bez Aksamitka

Brzoskwinia Kokos Biały miód

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ottomane by Ulric de Varens.

Ottomane Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Ottomane, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Ottomane, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ottomane marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ottomane marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Sweet Darling Hard Candy Hard Candy Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Mexx XX Very Wild Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Corine de Farme Witch Corn Caswell Massey Vanilla Orchid Stacked Style Dolce Dew Angel Schlesser Ambre Frais Femme Giorgio Valenti One O One Experience Sinfonia di Note Coeur de Noisette Kate Moss Vintage Muse