Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mini Varens 08 Ulric de Varens dla kobiet

Mini Varens 08 Ulric de Varens dla kobiet

Mini Varens 08 marki Ulric de Varens to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Mini Varens 08 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są róża, bergamotka i ylang-ylang; nutami serca są frezja i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Róża Bergamotka Ylang-ylang

Frezja Brzoskwinia

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mini Varens 08 by Ulric de Varens.

Mini Varens 08 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Mini Varens 08, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Mini Varens 08, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mini Varens 08 marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mini Varens 08 marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Narcisse Giorgio Armani Armani Code Sheer Keiko Mecheri Mihime Carlos Santana Carlos Santana for Women Revlon Charlie Red Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Red Pearl Silver Ring Coty Tribe Kat Von D Saint Penhaligon`s Amaranthine Nejma Nejma 4 Florascent Aqua Floralis Jasmine