Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mini Vanille Ulric de Varens dla kobiet

Mini Vanille Ulric de Varens dla kobiet

Miałem: 1

tropikalny

Mini Vanille marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, orchidea, morela, mango i nuty drzewne.

Wanilia Orchidea Morela Mango Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mini Vanille by Ulric de Varens.

Mini Vanille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Mini Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Mini Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mini Vanille marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mini Vanille marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar The Body Shop Chymara Tous Touch Moschino Cheap & Chic Light Clouds Mexx XX Very Wild Lulu Guinness Fairytales Anya`s Garden Star Flower Smell Bent Hungry Hungry Hippies Victoria`s Secret Sweet Daydream Laurence Dumont Figue Sauvage Puma Animagical Woman Payard Lychee Mousse