Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mini Love Ulric de Varens dla kobiet

Mini Love Ulric de Varens dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Mini Love Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Mini Love marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mini Love został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są Żurawina, malina i tangeryna; nutami serca są kwiat wiśni, cyklamen i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe i grejpfrut.

Żurawina Malina Tangeryna

Kwiat wiśni Cyklamen Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mini Love by Ulric de Varens.

Mini Love Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Kolejne "mini" i kolejne zdziwienie !

Otwarcie jest mocno spirytusowe, na szczęście dość szybko to mija i do gry wchodzą owoce. Ciężko od razu odróżnić co jest grane, bo odczuwam słodycz, ale nie tak olbrzymią jak to możemy spotkać w kompozycjach skierowanych np. dla nastolatek. Powoli wychodzą na przód malina, kwiat wiśni i tangerynka. Jednak po 30 min wszystko się zmienia, bo wkracza żurawina i grejpfrut, a całość zamienia się w mieszankę słodko-gorzko-cierpką. Bardzo mi się to podoba, gdyż po owocowych mixach zazwyczaj spodziewam się jedynie słodkości do granic możliwości. Tu sytuacja odwrócona jest o 180 stopni ! Co ciekawe, ta potrójna faza trwa do samego końca i to uważam za największy plus tej kompozycji !
Przyjemnie, radośnie i bardzo ciepło.

Jest delikatnie chemicznie, jednak znów nazwa Mini pokazuje, że pomimo maleńkich oczekiwań jesteśmy mile zaskoczeni całkiem niezłej jakości perfumami za "mini" cenę :)

4-5h na ciele przy przeciętnej projekcji również uważam za duży plus ! Moja kuzynka na pewno się z nich ucieszy.

Mini Love by Ulric de Varens 3.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Mini Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Mini Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mini Love marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mini Love marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Envy Me Alfred Sung Bijou Jil Sander Stylessence Nina Ricci Pretty Nina Adidas Fruity Rhythm Victoria`s Secret Dream Angels Wish Jeanne Arthes Sweet Sixteen Borghese Il Bacio Avon Pink Suede Clean Clean Summer Eau Fraiche Ministry Of Sound Nightlife for Her Arno Sorel It Is