Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Mini Kiss Ulric de Varens dla kobiet

Mini Kiss Ulric de Varens dla kobiet

lekko korzenny
Mini Kiss Ulric de Varens dla kobiet Zdjęcia

Mini Kiss marki Ulric de Varens to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak konwalia, liść czarnej porzeczki i piżmo.

Konwalia Liść czarnej porzeczki Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mini Kiss by Ulric de Varens.

Mini Kiss Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Czego można się spodziewać po perfumach, które kosztują orientacyjnie tyle co dezodorant i noszą na butelce słowo "mini" ?

Otwarcie to delikatny krem nivea, czego przyczyną jest zapewne spora dawka piżma na wstępie. Po 5 min jednak zapach kremu znika i poczuć można już lekko pudrową konwalię która jest w tej kompozycji królową ! Znawcy (fani?) Si i Midnight Rose, od razu wyłapią tu bardzo podobną nutę liścia czarnej porzeczki. Właśnie to ta nuta wzbudziła u mnie największe zdziwienie, ponieważ nie spodziewałem się po tak taniej kompozycji czegoś nadzwyczajnego. Okazało się jednak, że jakość składników jest na dobrym poziomie, skoro w testach mój nos tą nutę skojarzył od razu z tak znanymi kompozycjami marek Armani i Tresor. Liść co chwilę daje znać o sobie, mimo iż do samego końca to konwalia jest najmocniejsza. Czasem piżmo pojawia się jeszcze na sekundę, czy dwie, jednak nie niszczy to ogólnego efektu (ja tam lubię krem nivea :D ).

Nie wyczuwam tu typowej dla tanich zapachów chemii ! Można ? Można !! Mini kiss udowadnia, że pomimo "minimalnych" oczekiwań, otrzymujemy produkt naprawdę dobrej jakości ! 5h na skórze przy przeciętnej projekcji to również duży plus. Wielbicielki konwalii, to pozycja specjalnie stworzona dla was.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Mini Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Mini Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mini Kiss marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mini Kiss marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Private Collection Parfums DelRae Debut Boucheron Boucheron Eau Legere Jil Sander Style Pastels Tender Green Tocca Florence Max Factor Le Jardin Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Nicolas Danila Amerindian Gardens Trussardi Trussardi Action Donna Demeter Fragrance Always Happy Orlane Autour du Muguet Strange Invisible Perfumes Fair Verona