Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mini Fashion Ulric de Varens dla kobiet

Mini Fashion Ulric de Varens dla kobiet

Mini Fashion marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mini Fashion został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka i frezja; nutami serca są białe kwiaty, fiołek i brzoskwinia; nutami bazy są mech dębowy i wanilia.

Cytryna Amalfi Mandarynka Frezja

Białe kwiaty Fiołek Brzoskwinia

Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mini Fashion by Ulric de Varens.

Mini Fashion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Mini Fashion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Mini Fashion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mini Fashion marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mini Fashion marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Escada Sunset Heat Max Mara Max Mara Silk Touch Ghost Ghost Summer Moon Rampage Blue Eyes Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Jardin de France Diamondra Lucien Lelong Indiscret Corine de Farme Witch Will Sarantis B.U. Rockmantic Gres Caline Tender Moments Jeanne Arthes Boum Mango