Marki » T-Z » kwiatowo - wodne « Grupy

Mini Blue Ulric de Varens dla kobiet

Mam: 1

ozonowy
wodny

Mini Blue marki Ulric de Varens to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ambra, frezja, nuty zielone, arbuz, piwonia i drzewo tekowe.

Piżmo Ambra Frezja Nuty zielone Arbuz Piwonia Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mini Blue by Ulric de Varens.

Mini Blue Recenzje Perfum

devily
devily

Cudowny, świeży zapach. Wyczuwalny arbuz, piwonia i ambra... Bardzo orzeźwiający, wodny.
Niegdyś dostępne w Rossmann za skromne 14,99zł niestety już nieprodukowane choć wciąż z nadzieją poszukuję...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Mini Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Mini Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mini Blue marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mini Blue marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cacharel Eau de Eden Courreges Courreges in Blue Montana Montana Blue Hollister Ryder Bvlgari Omnia Green Jade Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Clean Outdoor Shower Fresh Daisy Fuentes So Luxurious Liz Claiborne Curve Wave Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Bjorn Borg Love All Foxy Red Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route