Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lily Prune Musk Patchouli Ulric de Varens dla kobiet

Lily Prune Musk Patchouli Ulric de Varens dla kobiet

Mam: 2

Lily Prune Musk Patchouli marki Ulric de Varens to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Lily Prune Musk Patchouli został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są róża i brzoskwinia; nutami serca są piżmo i paczula; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Róża Brzoskwinia

Piżmo Paczula

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily Prune Musk Patchouli by Ulric de Varens.

Lily Prune Musk Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily Prune Musk Patchouli marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily Prune Musk Patchouli marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine Divine Naomi Campbell Winter Kiss ID Parfums Rose Divine Princesse Marina De Bourbon Asteria Michael Kors Michael Kors Benetton United Colors of Benetton Unisex Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Ulric de Varens Varens Love Ella Mikao Yujin Feroce Le Labo Aldehyde 44 Dallas Max Azria BCBGirls Star Brut Parfums Prestige Imperial