Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lily Prune Love Story Ulric de Varens dla kobiet

Lily Prune Love Story Ulric de Varens dla kobiet

Mam: 1

Lily Prune Love Story marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lily Prune Love Story został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi, frezja, brzoskwinia, nuty kwiatowe, ambra, piżmo i cedr.

Cytryna Amalfi Frezja Brzoskwinia Nuty kwiatowe Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily Prune Love Story by Ulric de Varens.

Lily Prune Love Story Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Lily Prune Love Story, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Lily Prune Love Story, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily Prune Love Story marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily Prune Love Story marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Versace Red Jeans Givenchy My Givenchy Bruno Banani Pure Woman Hugo Boss Essence de Femme Alfred Sung Shi mark. mark Instant Vacation Greek Isles Eau Jeune Rose Nerolita Harvey Prince Ageless Jeanne Arthes Love Generation Blue Ted Baker Skinwear Ten for Women La Senza Discover Me