Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Lily Prune Lily Silver Ulric de Varens dla kobiet

Lily Prune Lily Silver Ulric de Varens dla kobiet

Lily Prune Lily Silver marki Ulric de Varens to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Lily Prune Lily Silver został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, Śliwka, nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Piwonia Śliwka Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily Prune Lily Silver by Ulric de Varens.

Lily Prune Lily Silver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily Prune Lily Silver marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily Prune Lily Silver marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Transcendant Sin Betsey Johnson Betsey Johnson The Body Shop Chymara Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Carol`s Daughter Pearls Creed Ambre Cannelle Coty Ici Calvin Klein ck IN2U Heat Her Costamor Dulcess Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume