Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Lily Prune Lily Gold Ulric de Varens dla kobiet

Lily Prune Lily Gold Ulric de Varens dla kobiet

Lily Prune Lily Gold marki Ulric de Varens to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Lily Prune Lily Gold został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, paczula, wanilia i mandarynka.

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily Prune Lily Gold by Ulric de Varens.

Lily Prune Lily Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily Prune Lily Gold marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily Prune Lily Gold marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Yves Rocher Ode à l'amour Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Smell Bent Gelty Pleasures Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Montale Chypre Vanille Dana French Vanilla Parfume de Vanille Vanilla & Lavender Jill Stuart Vanilla Lust 1000 Flowers Reglisse Noire