Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Indra Ulric de Varens dla kobiet

Indra Ulric de Varens dla kobiet

żółtych kwiatów

Indra marki Ulric de Varens to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i ylang-ylang.

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indra by Ulric de Varens.

Indra Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Tak pachnie moja babcia. Ale nie piszę tego w negatywnym znaczeniu. Jak dla mnie jest to zapach czystości, ciepła, bezpieczeństwa. Przywołuje dobre myśli, ale nie założyłabym ich. Bardzo intensywne i mocne. Totalnie old-fashion.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Indra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Indra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indra marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indra marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Oscar de la Renta Oscar Red Satin Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Avon Far Away Sensual Embrace Yves Rocher Ispahan Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Amouage Esprit d`Amouage Lubin L de Lubin Prince Matchabelli Ginger Lotus Essentially Me Souk Accessorize Accessorize Parfums 06130 Feuille de Reglisse