Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Indra Ulric de Varens dla kobiet

Indra Ulric de Varens dla kobiet

żółtych kwiatów

Indra marki Ulric de Varens to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i ylang-ylang.

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indra by Ulric de Varens.

Indra Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Tak pachnie moja babcia. Ale nie piszę tego w negatywnym znaczeniu. Jak dla mnie jest to zapach czystości, ciepła, bezpieczeństwa. Przywołuje dobre myśli, ale nie założyłabym ich. Bardzo intensywne i mocne. Totalnie old-fashion.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ulric de Varens Indra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ulric de Varens Indra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indra marki Ulric de Varens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indra marki Ulric de Varens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera CH Revlon Charlie Gold La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti O Boticario Lily Essence Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Coty Wild Musk Bvlgari BLV Eau de Parfum II DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Roxana Illuminated Perfume Lyra Lulu Guinness Pink Pearls Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco